Skip to main content

FAS LYDIA

FAS LYDIA

Automat na teplé nápoje s maximální kapacitou 500 kelímků, 7 zásobníky na instantní produkty, jednoduchým nebo dvojitým zásobníkem na zrnkovou kávu, 13,3'' dotykovým displejem, s programováním a ovládáním buď přímo v automatu nebo vzdáleně přes Fas Cloud+.

Technická specifikace

 • Výška x šířka x hloubka: 1830 x 650 x 690 mm
 • Hloubka při otevřených dveřích: 1310 mm
 • Váha: 150 kg
 • Počet zásobníků: 8
 • Kapacita kelímků: 500
 • Kapacita míchátek: 550
 • Barva: anodizovaná šedá /grafitová šedá nebo černá
 • Ovládání: tablet 13,3“
 • Elektrické napětí: 230 V / 50 Hz
 • Maximální příkon: 1560 W
 • Připojení k vodovodnímu řádu: 0,1/0,8 MPa
 • EVA-EMP spotřeba: 87
 • Platební protokol: MDB / Executive / BDV

Skladba zásobníků

(1) cukr, (2) čaj, (3) čokoláda, (4) mléko/bělidlo, (5) instantní káva 1/instantní nápoj, (6) instantní káva 2/instantní nápoj, (7) instantní káva 3/instantní nápoj, (8) zrnková káva

 

Dotyková technologie s možností nahrání vlastních videí a prezentací

Nápojové automaty FAS jsou vybaveny dotykovými obrazovkami, díky nimž je obsluha automatu snadná a intuitivní, jak pro koncového uživatele, obsluhující personál, tak i servisní techniky. Vše usnadňuje intuitivní menu formou ikon. Automaty lze připojit k síti přes Wi-Fi nebo bezdrátový USB adaptér.

Fas Cloud+ Platforma pro úplnou kontrolu vašich prodejních automatů

Prodejní automaty Fas lze díky pokročilé technologii snadno připojit k platformě Fas Cloud+, což umožňuje kompletní dálkové ovládání automatů s výrazným snížením provozních nákladů. Hlavní funkce: ovládání skupin automatů, upozornění na chybové hlášení, reset chybových hlášení, aktualizace cen a promo akcí, vzdálený výdej nápoje, aktualizace softwaru a firmwaru, kontrola plateb, editace receptur nápojů, geolokace, vzdálený restart automatu

Variabilní receptury

Přizpůsobení receptury nápoje nebylo nikdy jednodušší. V programovacím režimu je možné přizpůsobit každou jednotlivou recepturu, zvýšit nebo snížit kteroukoliv z přísad. V případě potřeby je také možné vytvářet zcela nové receptury.

Modulární zásobníky

Zásobníky na instantní nápoje mají velkou kapacitu a jsou modulární, což umožňuje přizpůsobit konfiguraci dle preferencí zákazníka.

Mixery s integrovaným odsáváním

Ve srovnání s tradičním centralizovaným odsáváním má každý mixér individuální sání, a to díky sacímu ventilátoru, který se spustí při přípravě nápoje a odvádí páru od zásobníků instantních nápojů.

Nastavení různých teplot pro jednotlivé nápoje

Nápojové automaty Fas jsou vybaveny jednoduchým bojlerem, jež umožňuje nastavení  optimální teploty pro kávu espresso. Pomocí solenoidového ventilu je možné upravovat teplotu vody a vydávat tak každý instantní nápoj v ideální teplotě.

Rozpoznání vlastního šálku

Po instalaci dodatečného kitu mohou nápojové automaty Fas detekovat přítomnost vlastního šálku, čímž se sníží spotřeba jednorázových kelímků. U modelu Fas Joy je tato funkce rozpoznávání vlastních šálků ve standardní výbavě a dokáže rozpoznat až 3 různé velikosti (S, M a L), přičemž dávkuje přesně nastavené množství produktu.

Variabilní mletí zrnkové kávy

Mlýnek na kávu, kávová jednotka EBG a software, zajistí vždy perfektní kávu. Pokud se výstupní průtok kávy odchýlí od nastaveného rozsahu, software otevře nebo zavře lopatky mlýnku a umožní systému nezávisle upravit mletí kávových zrn. (Standardně u dvojitého zásobníku na zrnkovou kávu)

Dvojitý zásobník na zrnkovou kávu

Možnost použití 2 zásobníků a 2 samostatných dávkovačů zrnkové kávy umožňuje nabídnout konečnému spotřebiteli výběr mezi 2 různými druhy káv.